Про нас

Ми – група охоронних компаній “АСБ” (“Агенція Сучасної Безпеки”) у Харкові, що займається фізичною охороною та встановленням різних систем безпеки. Наш 15-річний досвід роботи дає змогу виконувати охоронні послуги на високому рівні, щоб кожен наш клієнт почувався під надійним захистом. Для нас завдання будь-якого рівня є вирішуваними і здійсненними. Персонал охоронної компанії “АСБ” регулярно проходить навчання і підвищує свою кваліфікацію.

За останні роки ми значно розширили свій арсенал для боротьби зі зловмисниками. У нас на озброєнні найсучасніші охоронні комплекси та системи стеження.

Охоронне підприємство “АСБ” у межах своєї діяльності надає широкий спектр послуг:

Надаємо послуги з охорони складів, виробничих підприємств, будівництв, банків, торгових центрів, клубів, приватних будинків і квартир. Також до фізичної охорони належить супровід цінних вантажів.

Здійснюємо контроль пропускного режиму: оперативне затримання порушників, забезпечення збереження майна/матеріальних засобів/носіїв конфіденційної інформації, що знаходяться на території, що охороняється.

Здійснюємо охорону об’єктів нерухомості із застосуванням сучасних систем сигналізації, моніторингу стану об’єктів, що охороняються і виїзд груп швидкого реагування в разі надходження сигналу “тривога” на центральний пульт охорони. 
До функцій відеоспостереження належить не тільки захист від злочинців, а й спостереження за працівниками, відвідувачами в офісі, на складі або в магазині, контроль діяльності в будь-якому приміщенні.

Система відеоспостереження, як правило, містить такі складові, як внутрішні та вуличні відеокамери, відеореєстратори, комутатори, жорсткі диски, монітори, джерела безперебійного живлення, а також витратні матеріали, наприклад, кабелі, тримачі, кабель-канали, блоки розеток.

Система для контролю та управління доступом (СКУД) – найкращий спосіб захисту об’єкта, що охороняється, від несанкціонованих візитів.

Основне призначення – управління доступом на задану територію (кого пускати, в який час і на яку територію), включно з також:

обмеження доступу на задану територію;
ідентифікацію особи, яка має доступ на задану територію.

Додаткові функції:

облік робочого часу;
розрахунок заробітної плати (у разі інтеграції з системами бухгалтерського обліку);
ведення бази персоналу / відвідувачів;
інтеграція із системою безпеки.

Група охоронних компаній “АСБ” входить  до родини компаній “Авантаж”  

Передзвоніть мені!