Пультова охорона

Група охоронних компаній “Агенція Сучасної Беспеки” – це абсолютна безпека та цілодобова охорона вашого житла. Здійснюємо охорону квартир у місті Харків.

Установка сигналізації в квартирі в Харкові сьогодні є однією з найбільш популярних охоронних послуг міста. Підключення квартири до пультового спостереження забезпечує цілодобовий контроль несанкціонованого проникнення та запобігає можливим крадіжкам. Система сигналізації у разі тривожної події посилає сигнал на центральний пульт охорони, оператор посилає на об’єкт групу швидкого реагування та зв’язується телефоном із господарем квартири.

Здійснюємо монтаж систем сигналізації в квартирі, який передбачає впровадження складного програмно-технічного комплексу, а саме:

  • охоронні датчики різного типу дії (визначення порушення в рівні інфрачервоного випромінювання у приміщенні, реакція на звук розбиття, відстеження рівня домішки побутового газу, затоплення, появи диму та ін.);
  • контрольну панель – головний елемент охоронної системи, який отримує дані від датчиків та передає їх на пульт охорони;
  • зчитувачі та клавіатури – прилади для керування охороною квартири (постановка/зняття, керування режимами охорони та ін.);
  • налаштування функціоналу системи в залежності від побажань клієнта, тестування рівня сигналу передачі даних на пульт охорони, перевірка виклику групи реагування тощо.

Система передбачає наявність повного та часткового режиму охорони житла. У першому випадку це стандартна постановка квартири на охорону із залученням усіх датчиків та моніторингом руху всередині об’єкта. Часткова постановка означає активацію датчиків, які відповідають за охорону периметра приміщення – входів у квартиру через двері та/або вікна. Такий режим часто називають «залишаюся вдома» або “нічний режим», т.к. він дозволяє вільно переміщатися всередині приміщення, у той час як активовано охорону квартири та доступ сторонніх обмежений.

 

Передзвоніть мені!