Фізична охорона

Група охоронних компаній “Агенція Сучасної Безпеки” здійснює у місті Харкові фізичну охорону

Це комплекс спеціальних заходів, призначених для забезпечення безпеки фінансових установ, персоналу офісу, торгового центру або виробничого об’єкта, а також збереження технічних і матеріальних ресурсів.

Ретельний підбір співробітників для нашої команди є гарантією професіоналізму під час забезпечення фізичної охорони.

Проблеми, які вирішує фізична охорона:
 • Несанкціоноване проникнення на об’єкт;
 • Збереження документації, матеріальних цінностей і комерційної таємниці, попередження їх пошкодження і поширення;
 • Створення спеціального КПП для контролю осіб, які відвідують об’єкт;
 • Патрулювання території, що охороняється;
 • Стеження за особами, які в’їжджають на територію транспортом;
 • Вжиття необхідних заходів у разі активації системи сигналізації або інших позаштатних ситуацій.
Етапи організації охорони фізичних осіб і об’єктів:
 • Аналіз всіх можливих ризиків незаконних дій, посягання на приватних осіб;
 • Виявлення неврахованих або слабких моментів в існуючій на підприємстві системі безпеки;
 • Розробка оптимального плану взаємодії;
 • Створення КПП і розміщення на ньому кваліфікованого персоналу.
Здійснюємо професійну фізичну охорону у наступних галузях: 

Для максимального контролю безпеки, співробітники нашої охоронної компанії займаються забезпеченням пропускного режиму. Технічний персонал, наприклад, допускається в приміщення тільки з дозволу представника підприємства. Також проводиться постійне інформування адміністрації закладу про прибуття клієнтів або відвідувачів, їх документальна реєстрація.

Дбаючи про фінансову безпеку клієнтів і враховуючи можливість зловживань, охоронна агенція “АСБ” контролює допуск фіскальних органів. Так, допуск їхніх представників на територію установи відбувається тільки з дозволу її керівництва. Щоб уникнути правових конфліктів і розглядів, співробітники служби охорони реєструють представників таких органів в окремому журналі (з детальним зазначенням імені, прізвища, посади, що обіймається, і номера посвідчення).

Для забезпечення максимального збереження майна підприємств і установ, наші співробітники проводять регулярне патрулювання об’єктів і територій, прилеглих до них. Крім того, здійснюються ретельні перевірки стану та безпеки водопроводів, газопостачання, каналізації, ліфтів і системи освітлення.

Забезпечуємо професійну охорону комерційної нерухомості а саме офісів, складів та  торгових приміщень.

Для комерційної нерухомості потрібна фізична охорона і встановлення спеціального обладнання – системи контролю управління доступом. Вона виводить на монітори дані з камер відеоспостереження і не дає змоги потрапити на об’єкт стороннім особам.

Можливе проведення внутрішніх розслідувань для виявлення фактів розкрадання цінностей співробітниками підприємства. Надаються технічні засоби для своєчасного виявлення всіх видів загроз.

Охорона багатоквартирного будинку – гарантія цілодобового забезпечення правопорядку, а також захисту від посягань, несанкціонованих проникнень та інших негативних явищ. Тому охорона багатоквартирних будинків э пріоритетним напрямком діяльності охоронного агентства “АСБ”.

Охорона багатоквартирного будинку, інакше іменована в побуті “КОНСЬЄРЖ-ОХОРОНА”, – це досить складний, багаторівневий у плані захисту і життєзабезпечення об’єкт, що вимагає об’єднання в єдиний блок зусиль охоронців (консьєржів), мешканців, працівників обслуговувальних організацій (керівних компаній). Спільно з сучасними засобами безпеки (відеонагляду, системи сигналізацій, СКУД) наші фахівці забезпечать вам:

 • комфортне проживання в житловому комплексі;
 • забезпечення збереження громадського майна.

Важливіший з них – впровадження систем відеоспостереження та охоронної сигналізації. Воно дає змогу контролювати ситуацію на значній площі у віддаленому режимі.

Також використовуються “перевірені часом” механізми охорони, серед яких варто відзначити:

 • організація пропускного режиму (попереджає можливість проникнення сторонніх);
 • патрулювання території, прилеглої до об’єкта, що охороняється, і паркової зони;
 • постійна перевірка підвалів, технічних приміщень.

Охоронна агенція “АСБ” постійно перевіряє якість функціонування комунікацій будинку. Особливо це стосується моніторингу безпеки стану газопроводу та каналів водопостачання. У разі підозри можливого збою у функціонуванні цих систем, наші співробітники оперативно викликають службу, що контролює, для більш детальної перевірки та усунення будь-яких неполадок і загроз.

Пожежа – ще одна вкрай небезпечна надзвичайна ситуація, а її виникнення часто складно передбачити. У разі виникнення загоряння співробітники нашої компанії в найкоротші терміни викликають пожежну бригаду, швидку допомогу і беруть безпосередню участь у гасінні вогню, евакуації мешканців і локалізації вогнища загоряння.

Надаємо послуги із забезпечення фізичної охорони приватних будинків, котеджних селищ і садових товариств. 

Для забезпечення найвищого рівня Вашого захисту, охоронне агентство “АСБ” надає послуги фізичної охорони. Це означає, що наші співробітники особисто беруть на себе всі захисні дії на території безпосереднього місця охорони (квартири, приватного будинку, котеджу).

Практика показує, що фізична охорона житла має кілька переваг порівняно зі звичайною сигналізацією. Фізична присутність нашого співробітника робить процес реагування на порушення більш оперативним. Так, для прибуття наряду після спрацьовування сигналізації потрібен певний час. Це дає можливість грабіжникові втекти.

Також доведено, що наявність служби охорони на території об’єкта служить психологічним впливом на потенційного злочинця. Охоронна агенція “АСБ” будує свою роботу на підставі комплексного підходу (взаємодія декількох найбільш ефективних видів захисту).

Тому, для досягнення максимального рівня Вашої безпеки, ми поєднуємо застосування фізичної охорони співробітників з облаштуванням приміщень і територій технічними засобами (сигналізація, система відеофіксації).

“АСБ” виконує комплекс заходів із забезпечення безпеки сільськогосподарських об’єктів і підприємств. Йдеться не тільки про фізичну охорону сільгоспугідь, складів, спецтехніки, а й про охорону палива, консервацію сільгосптранспорту на зиму, безпечне пересування вантажів. Налагоджена охоронна система дає змогу уникнути значних збитків від розкрадань, дій конкурентів, відсутності частини співробітників.

Спектр послуг “АСБ” по роботі з сільськогосподарськими об’єктами включає:

 • охорону сільськогосподарських угідь (полів, садів, ферм);
 • охорону складів, ангарів, елеваторів, адміністративних будівель;
 • охорону парку спецтехніки (комбайнів, тракторів, зерновозів);
 • контроль палива в автомобілі;
 • супровід і охорона вантажів;
 • система відеоспостереження;
 • система контролю витрат палива;
 • пожежна сигналізація;
 • GPS трекер у вантажних машинах, тракторах і комбайнах.

Передзвоніть мені!